Aynı gün içinde müdahale edip, sizleri güler yüzü hizmet edinmiş teknik ekibimizin ev sahipliğinde misafir ederken ürünlerinizin tamir ve onarımını en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini hedef olarak benimseyen teknisyen kadromuz, arıza ve sorunlarınızı en kısa sürede çözümlemek için büyük bir uğraş vermektedir. Başlıca amacımız talep edilen servise zamanında cevap verip en kısa sürede beklenen hizmeti sunmaktır.

Ütü, Kettle (Su Isıtıcısı), Mikser, Blender, Tost Makinesi, Ekmek Kızartma Makinesi, Saç Kurutma Makinesi, Mutfak Robotu, Fritöz vs. hayatımızı kolaylaştıran aletlerdir. Günümüzde küçük ev aletlerinin yaygınlaşmasıyla beraber bu ürünlerin arıza ve bakım ihtiyaçları da artmaktadır. Bununla beraber güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman servislere de ihtiyaç oluşmaktadır. Onarım ve yedek parça için bizlere ulaşabilirsiniz.

Beyaz Eşya Servisi
Tüm Marka-Model Seri No Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi vb. cihazlarınızın arızalarında uzman teknisyen kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Yerinde Onarım ve Aynıgün Servis sağlamaktayız. İşçilik ile Parça Garantili Hizmet TV Televizyon Komb Klima Brülör Kazan Termosifon Derin Dondurucu Bakım Onarım.Beyaz Eşyalarızalarınızın giderilmesi adına yerinde planlı hızlı çözümleri siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Su sebili tamiri, bakım ve temizliği hizmeti
Düzenli bakıma ve arıza durumunda onarıma ihtiyaç duyduğunuz ürünleriniz için servis hizmeti ermekteyiz.

Güneş panellerinin toz ve kirden arındırılması için deterjan ve kimyasal içerikli ürün kesinlikle kullanılmamalıdır. Her yeni mevsim başlarken panel temizliği yapılmalıdır. Panel temizliğinde özel solar fırçalar kullanılmalıdır. Güneş panellerinin bakımı düzenli aralıklarla yaptırılmalıdır.