KTS ÇÖZÜM; Tüm küçük evaletlerinizin ve elinizde bulunanan markala ait  ürünler için bakım, onarım, yedek parça hizmetleri ve garanti içi-dışı servis hizmetleri sunmaktadır.

Teknik servisimiz kaliteli ve güven anlayışıyla müşteri memnuniyeti ve tecrübesine sahiptir. Süre gelen çalışmalarımızda yenilenen teknolojiyi takip ederek ve sürekli teknik eğitimli ile kendini desteklemektedir.

Vizyonumuz

Yenilikçi, samimi ve özenli yaklaşımıyla kurulduğu günden beri, gelecektede müşterilerine en iyi teknolojiyi ve hizmetleri sunmaktır.

Misyonumuz

Yüksek kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini önceliği haline getirmiş olan KTS Çözüm bu anlamda gerekli tüm bilgi ve birikime sahiptir.

KTS misyonu olarak belirlediği “en değerli elektrikli ev aletleri tamir ve onarım” kapsamında küçük farklarla büyük rahatlık yaratmakta ve yaşatmaktadır.

Müşterilerimizin sorunlarına yardımcı olmak için en uygun çözümleri sunmak ve müşteri memnuniyeti  teknik servis olmamızın en önemli ilkesidir.

Benimsediğimiz bu anlayış ile oluşan sorunlara anlık çözümler üretmekten öte, kalıcı çözümler sunarken tekrar ortaya çıkmasını önlemek için çalışmalarını sürdürür.