Şarap Dolapları

Şarap Dolapları
“Her şarap kadehinin bir anlamı vardır;
birincisi sağlığı simgeler, ikincisi aşk
ve zevki, üçüncüsü uykuyu, dörtten
fazlası ise kızgınlık ve şiddeti…”
Sarap Tanrısı Dionysos

Vino Bellezza İtalyancada “Güzel Şarap” anlamına geliyor.
farklı bir yanıt verecektir. Öte yandan herkes bir şarabın güzelliğini, kalitesini kaybetmemesi için üretiminden itibaren belirli ölçütlere göre depolanması gerektiğinde aynı fikirdedir.

Farklı avantajlara sahip üç seriden oluşan Vino Bellezza şarap soğutucular; yüksek performansları, kullanışlı özellikleri, ergonomik ve şık tasarımları ve en önemlisi son derece uygun fiyatlarıyla şarap severlerin yeni tercihi olacak. İster mutfağınız ister salonunuz ister ofisiniz, isterse de tekneniz için olsun mutlaka size uygun bir Vino Bellezza var.

UV KORUMALI CAMLAR

Güneş ışığı veya diğer parlak ışık formlarına maruz kalması şarabın yaşlanma sürecini hızlandırır ve tadının bozulmasına neden olabilir. Vino Bellezza şarap soğutucularının tüm modelleri özel UV korumalı cam kapılara sahiptir. UV koruma, füme renkli özel çift cam ve löve kaplama sayesinde sağlanır. Soğutucunun içine ve dışına bakan cam arasında Argon gazı bulunur. Bu birleşik cam sistemi sayesinde zararlı UV ışınların tamamına yakın kısmı geri yansıtılarak şaraplarınız ışığın her türlü olumsuz etkilerinden korunur.

LED AYDINLATMA

Vino Bellezza şarap soğutucuların içinde LED aydınlatma bulunur. LED ışık spektrumu UV ışını içermez.
Bu sayede soğutucunun içi, şaraplar zarar görmeden
uzun süre eşit bir şekilde aydınlatılabilir. LED aydınlatma sürekli açık tutulabileceği gibi dimmer fonksiyonu
sayesinde ışık kısılabilir ya da tek tuş ile kapatılabilir

HER KOŞULDA İDEAL SICAKLIK

Şarabın kalitesini korumak için olmazsa olmazlardan biri doğru sıcaklıkta bulunmasıdır. Genel olarak tüm
şaraplar için en doğru saklama sıcaklığı + 5 °C ile + 18 °C derece arasıdır. Bununla birlikte şarap saklamanın en önemli koşulu sıcaklığın mümkün olduğu kadar sabit tutulmasıdır. Özellikle servis edilme sıcaklığı şaraptan alacağınız tat ve keyifte büyük rol oynar. Vino Bellezza
şarap soğutucuları sıcaklığı her şekilde denetleyebileceğiniz bir kontrol paneli ile donatılmıştır. Soğutucuların içindeki sıcaklık elektronik olarak kontrol edilir. Paslanmaz detaylar şarabın ideal ısınına katkı sunacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca LED aydınlatma çok az ve ihmal edilebilir bir ısı yaymasından dolayı cihaz içi uzun süre aydınlatılabilir ve bu esnada şişeler hiçbir noktada ısınmaz.