KTS ÇÖZÜM ELEKTRİK VE ELEKTRONİK

Küçük elektrikli ev aletleri Satış ve satış sonrası hizmet markasıdır.

Arzum, Awox, Conti, CVS, Gold Master, Jonix, King, Sarex   markalarının yetkili servisleri olarak hizmet vermekteyiz.

Garanti Dışı/Harici ; Fakir, Electrolux, Tefal, Rowenta, Arnica, Arçelik, Vestel, Mulinex Krups markalarının satış sonrası hizmetler faaliyetini sürdürmektedir.

Arzum, Awox, CVS  marka ürünlerinize Aynı Gün içinde müdahale edip, sizleri güleryüzü hizmet edinmiş teknik ekibimizin ev sahipliğinde misafir ederken ürünlerinizin tamir ve onarımını en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini hedef olarak benimseyen teknisyen kadromuz, arıza ve sorunlarınızı en kısa sürede çözümlemek için büyük bir uğraş vermektedir.

Başlıca amacımız talep edilen servise zamanında cevap verip en kısa sürede beklenen hizmeti sunmaktır. Uzman;alanında teknik bilgi beceriye sahip kadromuzla hafta içi hergün 09.00-18.00 cumartesi 09.00-17.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz bu saatler içerisinde; yetkili servisimizi ziyaret edebilir teknik bilgi alabilir veya en yakın Arzum, Awox, CVS ,Tefal, Rowenta, Moulinex ve Krups satış mağazası aracılığıyla küçük elektrikli ev aletlerinizi güvenle bizlere emanet edebilirsiniz.